Web Sitesi Yaptırmak

Web sitesi yaptırmak a’dan z’ye tüm işletmeler için günümüzde en önemli ihtiyaç haline gelmiştir. Doğru yapılandırılmış bir web sitesi ile işletmenizin dijital dünyada ki hedeflerine ulaşmanız için çalışıyoruz. 

İyi kurgulanmış bir web sitesi ile internette arama motorlarında, markanız alakalı arama terimlerinde görünür olur. Bu sayede işletmeler bulundukları şehir veya bölgenin dışında daha kapsamlı olarak ulusal veya uluslararası alanda, hedef kitlelerinde ki potansiyel müşterilere ulaşabilirler. Böylece işletmeler iş hacimlerini ve potansiyellerini ciddi oranda arttırabilirler. 

Web sitesi yaptırmak bu sebepten tüm işletmeler için en önemli pazarlama araçlarının başında gelmektedir

 

Web Tasarımı Nedir?

Web Sitesi Yaptırmak

Web Sitesi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web Sitesi Yaptırmak Neden Önemli?

Web Sitesi Nasıl Güncel Tutulur?

Kim Web Sitesi Yapar?

 

WEB SİTESİ YAPTIRMAK NEDEN ÖNEMLİ?

Profesyonel bir web sitesi ile işletmeler potansiyel müşterilere erişmekte ve iş potansiyellerini yükseltmektedir. İşletmelerin büyümek ve iş hacimlerini arttırmak için ürün ve hizmetlerini yeni müşterilere ulaştırmaları gerekmektedir. Dolayısı ile yeni müşterilerinde bu işletmeleri bulabilmesi gerekmektedir.

Günümüzde birçok ürün ve hizmet internette aranmaktadır. Her alanda ürün ve hizmetlere erişmek, kişilerin parmakları ucundadır ve bu durum zamandan fazlasıyla kazanç sağlamaktadır. Bu nedenle potansiyel müşterilerin internet ortamında, arama motorlarında yaptıkları aramalarda görünür olmak, işletmelere yeni potansiyel müşteriler kazanmasında ve markalaşması yolunda büyük katkı sağlamaktadır.

Google arama sonuçlarında görünür olmak için ise tasarım ve içerik bilgisi doğru optimize edilmiş, iyi bir seo altyapısına sahip, doğru bir web sitesi yaptırmak oldukça önemlidir. Bu şekilde işletmeler sektöründe bulunan rakipleri ile dijital ortamda rekabete katılabilirler.

İyi hazırlanmış bir web sitesi işletmelere birçok katkı sunmaktadır. Bu nedenle web sitesi yaptırmak tüm işletmeler için önemlidir.

Web Sitesi Yaptırmanın Faydaları

 • Arama Motorlarında Görünür Olmak
 • Yeni Potansiyel Müşterilere Erişmek
 • İşletmenin Satışlarını Artırır
 • Marka Bilinirliğini Yükseltir
 • Firmanızı Tanımak İsteyen Kişiler İçin Referanstır

WEB SİTESİ YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Web sitesi bir işletmenin gerçek iş yeri kadar önemli ve işlevsel bir platformudur. Bu nedenle web sitesinin çalışmasında ki devamlılık, web sitesi yayınının aksamaması ve web sitesinin güncel tutulması oldukça önemlidir. 

Google gibi arama motorları web sitelerinin her zaman güncel olmasını ister. Güncel olmadığını düşündüğü web sitelerini ise rakiplerine oranla geride bırakır. Ayrıca yeni ürünlerin veya projelerin gecikmeden web sitesinin içerisine eklenmesi web sitenizi güncel tutmak için önemlidir.

Web sitesi ile ilgili tüm bu gerekliliklerin sorunsuz ilerlemesi için her zaman ulaşılabilir ve verdiği hizmette kesinti yaşatmayan bir web tasarım ajansı ile çalışılması önemlidir.

Web Sitesi Nasıl Güncel Tutulur?

 1. Günlük veya Haftalık Haber İçerik Girişleri
 2. Yeni Ürünlerin Eklenmesi
 3. Yeni Projelerin Eklenmesi
 4. Mevcut Ürünlerde veya Projelerde Düzenleme
 5. Yeni Müşteri Referansları
 6. İşinizle Alakalı Yeni Metin Girişleri

WEB TASARIMI NEDİR?

Web tasarım işletmelerin ürün ve hizmetlerinin tanıtımı veya direkt satışı için hazırlanan dijital pazarlama platformudur. Web tasarım aynı zamanda web sitesinin bir diğer adıdır. Web tasarım firmaları tarafından hazırlanan profesyonel web tasarımları ile işletmeler ürün ve hizmetlerini yeni potansiyel müşterilerine ulaştırabilir.

Web Tasarım Nasıl Hazırlanır?

Web tasarımı temel html yazılım dili etiketleri ve css (Stil Şablonları) kodları ile hazırlanan bir programlama ürünüdür. Tüm web sitelerinin omurgasını html yazılım dili oluşturmakta, css kodları ile göze hoş gelen tasarım özellikleri kazandırılmaktadır.

Doğru web tasarım özelliklerini bir araya getirmek için gerekli programlama ve seo (arama motoru optimizasyonu) bilgisine sahip olmak gereklidir. Bu şekilde hazırlanan web sitesinin arama motorlarında iyi bir performans vermesi sağlanabilir.

KİM WEB SİTESİ YAPAR?

Web tasarım ajansı olan web tasarım firmaları tarafından profesyonel web sitesi yaptırmak mümkündür. İzmir merkezli olarak kurulan ve faaliyet gösteren firmamız, Barni Web Tasarım firmasına ait bir markadır ve bu alanda hizmet veren web tasarım ajansıdır. 

Tüm Türkiye genelinde hizmet veren firmamız onlarca farklı sektörden yüzlerce firmaya web tasarım ve dijital reklamcılık hizmeti vermekteyiz.

Web Sitesi Yaptırmak İçin Bize Ulaşın

Web Tasarımı Yapımında Neler Sunuyoruz?

 • Her Zaman Ulaşılabilir Bir Web Tasarım Ajansı İle Çalışıyorsunuz
 • Web Tasarımında Yenilikleri Takip ediyor ve Uyguluyoruz
 • Web Sitenizi Her Zaman Yüksek Hızda Çalışan Sunucularda Barındırıyoruz
 • Müşterilerimiz İçin Kolay Yönetim Paneli Sunuyoruz
 • Hazırlanan Web Tasarımları %100 Mobil Uyumludur. Böylece Her Platformda Erişilebilir Olmanızı Sağlıyoruz
 • Web Tasarımınızı Oluştururken Site İçi Seo Çalışmalarını Yapıyoruz
 • Web Sitenizin Arama Motorlarında İyi Perfornmas Vermesi İçin Seo Uygulamaları Yapılıyor
 • Her An İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Teknik Desteği Sunuyoruz
 • Şirketiniz İçin Kurumsal Mail Adreslerini Oluşturuyor ve Mail Desteği Sunuyoruz

Profesyonel tabanlı ir web sitesi sahibi olarak işinizi ve işletmenizi hemen dijital dünyaya taşıyın. Web siteniz üzerinden satışlarınızı artırmaya ve işinizi büyütmeye başlayın.

İzmir Web Tasarım - İzmir Web Tasarım Ajansı